New Eden Open & colon; Deň 2 Zápasy 12-13

Dátum Stvorenia: 8 Smieť 2021
Dátum Aktualizácie: 7 Smieť 2024
New Eden Open & colon; Deň 2 Zápasy 12-13 - Hry

Prečo Dash vs. HUNS

Napriek tomu, že obidva tímy boli tipované ako súperi o titul, každý z nich stratil svoj prvý zápas. Tento zápas bol pre obidve strany víťazom, pretože porazený predčasne skončil. Prečo Dash sa rozhodol pre diaľkový vysokorýchlostný tím založený na bojových lodiach Machariel, zatiaľ čo HUNS boli diametrálne v protiklade s dvomi Kronos vysokými škodami.

Počiatočné alfa údery z Prečo Dash Machariels zničil útočnú fregatu Taranis a skoro jeho krídla. Napriek tomu sa HUNS podarilo riešiť jeden z Prečo Dash bojových lodí umožňujúcich flotilám v blízkosti. Prečo Dash nalial oheň dole HUNS logistiky Oneiros ale webbed Machariel vybuchol a jeho partner bol tiež rýchlo vyriešený. Prečo Dash odpovedali tým, že klamali Oneiros a Taranis, ale už bolo neskoro na druhú Prečo Dash Machariel.

V 5-minútovom polčase boli body 19-40 v prospech HUNS, Zúfalý Prečo Dash začal horúčkovito hľadať body v fregatovom prenasledovaní a HUNS Taranis bol vypitvaný a ich pozornosť sa obrátila na bojový krížnik Myrmidon. Uvedomenie si, že je to zničenie, by neprinieslo dostatok bodov, Prečo Dash prešiel na cielene silne obrnenú bojovú loď Kronos a podarilo sa jej ju priblížiť k štrukturálnemu poškodeniu, ale pilotovi sa podarilo vyhnúť sa zničeniu, až kým čas nezmizol.

Prečo Dashnádeje boli prerušené a HUNS visel.

VÝSLEDOK: Prečo Dash (von) 21 - 44 HUNS

Tinkerhell a Alts vs. Oxygen Isonopes

Ďalší zápas s oboma tímami v poslednom šance. Tinkerhell a Alts postavili dve bojové lode Machariel s podporou proti dvojitému Kronosu Izotopy kyslíka vozového parku.

Prvá štvrtina 10-minútového zápasu prebehla bez výbuchu, keď obaja tímy obkľúčili 125 km arénu a dávali pozor, aby sa neprekročili, zatiaľ čo sa pokúšali získať výhodu. Zrazu a Tinkerhell a Alts Šabľový torpédoborca ​​vybuchol a Kyslík Isonope Enyo fregata sa poškodila skôr, ako bola uložená rýchlou reakciou logistického krížnika. Tinkerhell a Alts utrpeli ďalšie malé straty lodí pred poškodením Kyslíkové izonopy Enyo konečne spadol. nakoniec, Kyslíkové izonopy spôsobil ďalšie straty na nepriateľa, poslal posledného nepriateľa Sabre a fregatu Jaguára.

S takmer plným Kyslíkové izonopy flotila lovila tri zostávajúce ciele - dva Machariels a Scimitar logistický krížnik - a iba tri minúty zostala beznádejná pre Tinkerhell a Alts, Blížiac sa na poslednú chvíľu, oba logistické krížniky boli vyzvednutí, takže skóre na 17-30 na Kyslíkové izonopy, ktorého víťazstvo sa zdalo byť zabezpečené Tinkerhell Machariels zúfalo vystrelil salva na krížnik Brutix.

V úchvatnom finále, s osem sekúnd zostávajúcimi Brutix vybuchol, čo prinieslo výsledok na 30-30. Dokonca aj komentátori si neboli vedomí pravidiel v tejto situácii, ale následného zničenia Kyslíkové izonopy fregata po čase bol tie-breaker, ktorý zapečatil ohromujúci comeback pre Tinkerhell a Alts.

VÝSLEDOK: Tinkerhell a Alts 34 - 30 Kyslíkové izonopy (von)