Nintendo Partneri s GameStop pre národné Super Smash Bros & obdobie; Turnaj 3DS

Autor: Eugene Taylor
Dátum Stvorenia: 8 August 2021
Dátum Aktualizácie: 2 Smieť 2024
Anonim
Nintendo Partneri s GameStop pre národné Super Smash Bros & obdobie; Turnaj 3DS - Hry

Obsah

Nintendo spolupracuje s GameStop, aby hostil prvý národný Super Smash Bros. pre turnaj 3DS. Ak ste nadšení, že si hru a vyskúšať svoje zručnosti, je to vaša príležitosť. 4. októbra sa uskutoční o 16:00 turnajov GameStops po celej krajine.

Zápasy sa budú skladať zo 4 osôb, ktoré budú mať v každom zápase len jedného víťaza. Tieto zápasy budú trvať 6 minút, nepočítajú sa žiadne zásoby (životy) a všetky položky budú zapnuté. Jedna šťastná osoba z každého miesta turnaja vyhrá Nintendo 3DS, kópiu nového Super Smash Bros. a letieť von do New Yorku, aby bojovali s inými víťazmi. Finále sa potom bude vysielať živo z Nintendo World.

Bude Smash komunita skok na palube?

Bude zaujímavé sledovať, ako tento turnaj ide, pretože takmer každé pravidlo o tom ide proti štandardným konkurenčným pravidlám Smash.

Zatiaľ čo každý turnaj je iný, väčšina súťažiacich Smash hráčov hrá s 3 skladovými (životnými), 8 minútovými zápasmi a nemá žiadne položky. Na vrchole všetkého nie je nikdy zadarmo. Toto, v kombinácii s položkami, na ktorých by mohol byť, by tento turnaj mohol byť viac šancou na šťastie, ako zručnosť, na postup v turnaji. Bude zaujímavé, ak sa dostaneme k tomu, že sa do hlavného pódia v New Yorku dostanú hráči s vysokým profilom ako Mew2King alebo Hungrybox.