SMITE Super Regionals 2016 finále a výsledky

Dátum Aktualizácie: 13 Smieť 2024
Anonim
SMITE Super Regionals 2016 finále a výsledky - Hry

Obsah

Cesta k zničiť Majstrovstvá sveta sa v priebehu dňa skracujú a skracujú. S trochu menej ako dva mesiace ísť do toho najlepšieho z najlepších vziať na svete fáze, Hi-Rez Studios len zabalené svoje ročné Pro League Super Regionals udalosť.

Štyri tímy NA a štyri tímy EÚ prišli na LAN stage v eSports Aréne Hi-Rez Studios v Alpharetta, GA. Po mnohých ťažkých bojoch v semifinálových kolách zostali štyri tímy, ktoré sa postavili pred regionálny titul šampióna. Tímy EÚ NRG a Obey šli ako prvé, nasledovali tímy NA Eager a Soar G2A.

Tu je to, čo ste zmeškali v týchto akčných baleniach najlepších piatich zápasov.

Finále EÚ zápas: NRG vs.

3-0, v prospech NRG

Hra 1

Chystáte sa do tohto zápasu, NRG bola jasná favoritka. Zostavené výlučne z členov minuloročných svetových champs Epsilon, bolo málo pochybností o tom, že NRG vyjde víťazne.

Vzali čoskoro vedenie v Game 1, bulldozing cez Orbit v každom pruhu tlačiť viac cieľov a získať takmer úplnú kontrolu nad mapou. Boli schopní vziať dva Phoenixes predtým, než Obey dokončil všetky veže NRG Tier 1.

Vypočujte si, čo bolo v ich silách, aby zmiernili škody, ktoré NRG urobila svojim cieľom tým, že striekali ohnivého obra dosť dlho, aby nechali Phoenixes respawn, ale rozptýlenie netrvalo dlho. NRG tvrdo zatlačila do Obeyho základne, pričom vyhrala Titan a vyhrala viac ako 2 krát viac ako ich súper.

@ Yammyn_ Ra Snipes 😍 pic.twitter.com/GCMb2BJ2sT

- SmitePro (@SmitePro) 20. november 2016

Hra 2

Druhá hra v tomto zápase nebola omnoho lepšia ako prvá. NRG vzala prvú krv tri minúty a potom chovala skoré vedenie. Obey sa podarilo vplížit sa a vziať Gold Fury na sedem minút, ale za to zaplatil život hráča.

Vyzeralo to, že by sa veci mohli obrátiť pre Obeyho po krásnej posmechovej hre od Atheny, ktorá chytila ​​štyroch členov NRG, no NRG to dokázala otočiť na 3-2 obchod v ich prospech. Obey sa pokúsil vyrovnať tým, že sa presunul na Gold Fury. NRG ich opäť dokázala vytlačiť, ale nedokázala zabezpečiť Fury pre seba.

O niekoľko minút neskôr sa obidva tímy opäť stretli na Gold Fury, ale tentoraz sa NRG dostala na vrchol rany, pričom utierala štyroch Poslucháčov bez toho, aby stratila svoje vlastné.

S 13k skúsenosť olova a 7k zlaté vedenie, NRG bol nezastaviteľný. Oni čoskoro tlačil svoju cestu do základne Obey a zabezpečil Titan, vyhrávať hru s takmer 4x viac zabije na palube ako Obey.

@ ObeyVariety jukes okolo a podarí zostať nažive ... kým @ AdaptingSMITE ho nájde za ohnivým obrom! #SPL pic.twitter.com/Dy6myJaMWu

Hra 3

To bola posledná šanca Obeyho vyrovnať skóre zápasu a udržať regionálny šampionát nažive. A počas prvých niekoľkých minút to vyzeralo, že práve idú.

Poslúchnite na zem a bežte First Blood v 1-1 obchode s NRG. Stratili troch členov v šarvátke v Gold Fury, ale vzali s sebou dvoch hráčov NRG a bránili im v ochrane vtáka. Obey sa vrátil čoskoro potom, čo si vzal Gold Fury pre seba v 12 minútach, potom vzal druhý hneď po respawn na 17 minút.

Jazda na miernom náskoku, ktorý získali z niekoľkých výhodných tímových zápasov, sa Obey presťahoval, aby ukradol Fire Giant z NRG s dobre umiestneným Scylla ult. Ale Isis NRG to tam spravila práve včas, aby si vypila svoj vlastný ultrazvuk a zabezpečila Gianta, strhla si Obeyho vedenie a vytiahla 4k zážitok a 5k zlatú výhodu.

Prostredníctvom nejakého inteligentného poľnohospodárstva a niekoľkých dobre vykonaných šarvát, Obey vyzeral, že by mohli mať ďalšie vedenie. Ale NRG sa nechcela vzdať a držala krok v strednej a neskorej hre.

S poslušnosťou Comp výhodu v neskorej hre začína byť viac prominentný, NRG vedel, že čas tikal. Obey urobil odvážny ťah pre Fire Giant a podarilo sa mu ho zabezpečiť, ale stálo ich to štyroch hráčov a Phoenix. Napriek tomu NRG netlačila na víťazstvo. Trochu viac si zahrávali svoj čas, aby to hrali bezpečne.

Nakoniec, NRG urobila krok na Gold Fury, ktorá ich stála dvoch členov. Ďalšia šarvátka na Obeyho pravici Phoenix krátko po tom klesla v prospech NRG a boli schopní uniesť všetky tri Phoenixe a Fire Giant nesporne.

Jediné, čo trvalo, bol jeden posledný tím (a 3-0 v nasledujúcom boji), aby sa Titan a víťazstvo. A s tým NRG odišla s titulom majstra EÚ.

3-0 zametanie @TheObeyAlliance dáva @NRGgg majstrovstvá Európy! #HRX #SPL pic.twitter.com/7pLzG9Gs49

NA finále: Eager vs. Soar G2A

3-1, priazeň Eagera

Táto séria hier bola divoká jazda. Vyzeralo to, že by to mohol byť ďalší ťah, ale Soar urobil statočnú snahu vziať si domov šampionát. Ale nakoniec, Eager vyšiel hore.

Hra 1

Dychtivý začal silný, pričom First Blood a ďalších dvoch Soar členov v 3-2 obchod, ktorý padol v ich prospech. Aj keď sa Soar snažil zavesiť a obhospodarovať svoje cesty, Eager ich neúnavne strhol, aby získal miernu mapu a výhodu XP.

V sedem minútach, Eager urobil krok na prvý Gold Fury a vzal to bez akýchkoľvek problémov. Po niekoľkých ďalších bojoch v tíme Fury respawned a Eager si to druhýkrát. Kým Soar sa snažil zotaviť z výhod a kontroly mapy, ktorú Eager urobil, Eager šiel na tretiu Gold Fury na 21-minútové známky. To im prinieslo 10K zážitok a 8K zlato vedie. Krátko po respawn na 26 minút, Eager sa ich štvrtý a posledný Gold Fury hry.

S jasnou výhodou zo všetkých ich zachytených cieľov, Eager rozšíril svoje vedenie tým, že vytiahne 3-2 obchod na Soar a vziať Fire Giant rovnako. S takým silným vedením sa im podarilo prevziať všetky ciele Tier 1 a Tier 2 predtým, než mohol Soar vytlačiť jednu vežu.

Po jednom finálovom boji v tíme, ktorý skončil s 5: 0 utierkou v prospech Eagera, bola cesta jasná, aby sa stredný Phoenix a tlačil na Titan na prvé víťazstvo.

@ SoaRGaming prehrať Game 1 vs. @EgrWorld, ktorí sú na začiatku seriálu! #SPL #HRX pic.twitter.com/5U0K9WcWOR

Hra 2

Soar nebral láskavo k takej ohromujúcej porážke a vyšiel húpať v ďalšom zápase. Vzali First Blood za menej ako jednu minútu, ale to sa nezdalo, že by to Eagera vôbec zastrašovalo. Po tejto počiatočnej strate, Eager strhol neúprosne, kým nezískali svoju výhodu, potom sa Gold Fury krátko po 11 minútach.

Stúpal odvetil s tímom 2-0 bojovať v ich prospech, a vyšiel na vrchole v ďalšom 2-2 obchod krátko potom. Dychtivý sa ich snažil strhnúť a pomstiť 4 úmrtia Soar na nich získal, ale ich načasovanie nebolo tam a nemohli sa snažiť spolupracovať v tímových šarvátkach.

Cez ich rozptýlené načasovanie, Eager vzal druhý Gold Fury na 18 minút, potom sa využil v 2-1 skuffle v džungli. Krátko nato si vzali ďalšie Gold Fury, aby sa opäť ujali vedenia.

Obidva tímy tancovali okolo seba až do približne 26-minútovej známky, keď Eager urobil ťah na Fire Giant a zabezpečil ho. S buff v ruke a Soar vo vážnej nevýhode, Eager sa ich štvrtý Gold Fury na 30 minút.

O necelú minútu neskôr sa Eagerovi podarilo vyhladiť všetkých päť členov Soar, potom ich vyhodili do základne a vyhrali Titan a hru 2.

Upokoj sa tam @ eGrDivios_! pic.twitter.com/YdeeEV3Xjn

Hra 3

Vyzeralo to, že by to mohol byť koniec cesty pre Soar, ale v hre 3 vyhrali solídne víťazstvo.

Eager vzal prvú krv v obchode 2-0 menej ako dve minúty, a potom vyšiel na vrchole inej rany so Soarom o pár minút neskôr. Ale bolo to naposledy, čo mal Eager v tejto hre výhodu.

Soarovi sa podarilo v nasledujúcom tímovom boji dosiahnuť 2-4 obchod, potom zabezpečil Gold Fury v 11 minútach. Ďalší 2-0 boj v ich prospech (a impozantný 6/0 KD rekord na Andinster's Thor) dal Stúpať zdravé vedenie. Snehali to na ďalší 2-0 obchod, ktorý rozšíril ich výhodu a dal im niekoľko cieľov Tier 2 rovnako.

Čoskoro potom, Soar dominoval v tímovom boji, ktorý opustil štyri Eager členov mŕtvy, potom tlačil nepriateľa stred-Phoenix, aby svoje prvé víťazstvo na 26 minút.

Toto ešte neskončilo! @SoaRGaming vrátiť v Game 3 prinútiť ďalšiu hru vs @ EgrWorld! #SPL #HRX pic.twitter.com/VKwaDjqryT

Hra 4

Toto bola napätá hra, pretože Soarov osud visel v rovnováhe. Nakoniec sa však Eager znovu postavil a zvíťazil.

Prvá krv šla do Eagera na štyri minúty, a čoskoro po 2-2 džungle boj dal Eager na ešte väčšiu výhodu. Soar sa ich snažil strhnúť do uličiek a chytiť niektoré kľúčové džungle ciele, ale Eager bol príliš agresívny a mal príliš veľa máp prítomnosť pre nich urobiť veľký pokrok.

Po 10 minútach si Eager vzal svoju prvú Gold Fury. Krátko po tom, čo sa zúrivosť zmenila, tímy sa opäť stretli a Eager vyšiel na vrchole s utierkou 4-0, vďaka fantastickému quadra-kill z Rama Zapmana. Po 16 minútach druhý Gold Fury padol aj na Eagera.

V čase 21 minút mal Eager vážny 20-ročný náskok a 15k zlata nad Soar. Tretí Gold Fury si zobrali na 22 minút, ale Soar odvetil o tri minúty neskôr.

Zdanlivo nespokojný, Eager vzal ohnivého obra, akonáhle prešli späť, potom zatlačili všetky ciele Soaru, aby získali úplnú kontrolu nad mapou. Čoskoro Soar nemal veže a žiadne Phoenixes, zatiaľ čo Eager stále mal päť veží a všetkých vtákov.

Táto jasná výhoda povzbudila Eagera k tomu, aby hru ukončil rýchlo a ľahko si zobral Soan's Titan na 26 minút. Odišli so špičkovým semenom pre majstrovstvá sveta a titul NA Champions.

Gratulujeme @EgrWorld k víťazstvu v North American Regional Championship! #SPL #HRX pic.twitter.com/Ilv1JpsPFP

- SmitePro (@SmitePro) 21. november 2016

Čo ďalej pre Eager a NRG?

Po sérii dlhodobo bojovaných a ťažko vyhraných bitiek si Eager a NRG zarobili v januári na svetových štadiónoch automatické spoty. zničiť Majstrovstvá sveta v Atlante, Ga. Ostatní Super Regionálni účastníci budú musieť bojovať svojou cestou cez hranaté zátky, aby si mohli zahrať na konečný titul šampionátu - čo bude určite zábavné sledovať v najbližších týždňoch.

Zostaňte naladení na GameSkinny pre viac SPL akcie a pokrytie najväčších zničiť udalosti roka.