Deň majstrovstiev sveta 2 a hrubého čreva; semifinále

Dátum Stvorenia: 19 V Júni 2021
Dátum Aktualizácie: 10 Smieť 2024
Deň majstrovstiev sveta 2 a hrubého čreva; semifinále - Hry

Obsah

Po prvom a druhom kole vylúčenia sa dnes popoludní stretli štyri tímy na Majstrovstvách sveta Smite v Atlante v Gruzínsku. Oba tímy zo severoamerických a európskych regiónov zostali a obaja museli čeliť svojim regionálnym partnerom v semifinále.

Prvý zápas dňa bol medzi Titan a SK Gaming, a to ako z európskeho regiónu.

Titan mal neuveriteľný príbeh, prichádzajúci z amatérskeho rebríčka na turnaj Wildcard, ktorý vyhral SK, aby si zabezpečil prvé miesto vo svojom regióne. Na druhú stranu, SK Gaming má dlhšiu profesionálnu kariéru, a tým vybudoval dedikovanú fanbase. V SWC sme videli veľa SK fanúšikov, napriek tomu, že sa koná v Severnej Amerike.

Hra jedna

Oba tímy sa na začiatku prvého zápasu zdali dobre uzavreté, bez desiatich minút. Titanovi sa podarilo štrajkovať prvou krvou, ktorá sa rozpadla na tímový boj, ktorý skončil na čele 4-4 pre Titana. Hra naďalej zostala, s Titanom, ktorý vyvíjal tlak na SK, zostal 2-3 zabíjania dopredu až do 30 minút, keď Titan porazil Gold Fury a Fire Giant. S pridaným buffom, skúsenosťami a zlatom Titan šiel za nepriateľom Phoenixom a podarilo sa mu zobrať celý tím SK v procese, s 21-14 skóre. Titan porazil Fire Giant ešte raz a šiel za nepriateľom Titanom, ktorý zabezpečil prvé víťazstvo.

Hra druhá

Druhá hra medzi Titanom a SK začala pomaly, ale Titan zabezpečil prvé zabitie o niečo menej ako 6 minút. Titan nabije ďalších 3 zostrelov pri 12-minútovej značke, SK zápasí s comebackom. V 17-minútovej prestávke sa SK podarí zložiť troch členov Titanu, ale Gold Fury si nemôžu zabezpečiť.

Titan zabúda na svoje hybné sily a zabíja štyroch hráčov z SK a tlačí na 20-minútovú známku so skóre 14-7 Titan. Po 30 minútach zostali 3 členovia SK a Titan ich konečne zaslal nepriateľovi Phoenixesovi. Titan porazí nepriateľa Titana a zaistí si miesto vo finále s šancou na 1,3 milióna dolárov.

Druhý zápas je medzi tímami Severnej Ameriky, Cognitive Prime a Cognitive Red.

Kognitívna premiéra je veteránsky tím na profesionálnom okruhu a určite je obľúbeným davom v SWC. Cognitive Red sú najmladší tím, ale podarilo sa im zabezpečiť prvé miesto semien pre Severnú Ameriku. Tento zápas-up bol určite niekto hra.

Hra jedna

Prvá hra medzi Cog Prime a Cog Red štartuje s premiérom, ktorý prvý raz zabil proti Redovi na 1. minútu. Prvý veľký tímový boj končí remízou 4-4 na 6-minútovej značke. Cog Red podarí chytiť prvú Gold Fury, ale je to riskantná hra a strácajú troch hráčov na Prime. Červená vedie v zlate, ale je za sebou v skúsenostiach, s skóre zabitia na 10-7 pre Prime. Po 10 minútach náskoku Prime sa Redovi podarí zviazať skóre 14-14 na 27 minút. Je to blízky zápas, ale Red prevezme kontrolu nad mapou tým, že vyhladí celý tím Prime. Oni tlačiť dopredu a poraziť Prime Titan vyhrať prvý zápas.

Hra druhá

Druhá hra začína s prvou krvou, ktorá pôjde do kognitívnej červenej, ale premiéra skutočne prevezme kontrolu nad mapou skôr a dominuje. Do 24-minútovej značky, Prime je dopredu 23-12 v zabije a má takmer úplné pokrytie mapy. Premiéra sa presunie na Redeho Phoenixe a tlačí na Titan, ale Red otočí stoly a podarí sa im vytlačiť, kým ich Titan spadne. Cognitive Red zatlačí späť, pričom 4 z hráčov premiéra si vezme na 27 minút. Red vytiahne Fire Giant, zatiaľ čo Prime chytí ďalšiu porážku Gold Fury. Premiér ide opäť po oslabenom nepriateľovi Titanovi v 40-minútovej značke a vezme si ho, aby vyhral zápas, pričom si zápas pripísal 1-1. Táto hra je zatiaľ najdlhšia v šampionáte.

Hra 3

Posledná hra medzi kognitívnou červenou a kognitívnou premiérou začína s Red popadnutím prvej krvi po prvej minúte. Obidva tímy zostávajú pekné aj počas prvých desiatich minút, ale v prvom tímovom boji dominuje premiér a premiéra prvého zlatého zúrenia sa im dostáva do vedenia zlata a skúseností. Po tomto prvom vzostupe, Prime naozaj prevezme kontrolu nad mapou a pristane rýchle víťazstvo, poraziť Red's Titan po 27 minútach. Cognitive Prime zvíťazí proti svojmu sesterskému tímu a počas zajtrajšieho finále bude na Titane.

Druhý deň Majstrovstiev sveta Smite skončil, ale vzrušenie zďaleka neskončilo.

Zajtra budeme pokrývať finále a útechy, ako aj finále súťaže cosplay, takže zostaňte naladení na GameSkinny pre všetky aktualizácie Majstrovstiev sveta 2015 v Smite. Ak nie ste v SWC, tu je spôsob, ako sledovať finále naživo!