Madden 16 vyberá Carolina Panthers pre Superbowl vyhrať

Dátum Stvorenia: 2 Apríl 2021
Dátum Aktualizácie: 3 Smieť 2024
Madden 16 vyberá Carolina Panthers pre Superbowl vyhrať - Hry

Obsah

Madden 16Najnovšia splátka spoločnosti EA sa rozhodla pre víťaza Superbowlu 50 - Carolina Panthers.

rozčúliť má históriu zberu víťazov s alarmujúcou presnosťou. V minulom roku hra správne predpovedala víťaza aj konečné skóre zápasu Superbowl medzi vlastencami a Seahawks (28-24). Výhra zlepšila svoj Superbowl predikčný záznam na 9-3.

Podľa rozčúliť, čo sa bude diať:

1. štvrťrok: 10-0 Carolina

Carolina má čoskoro vedúcu pozíciu, vďaka dlhému výkopu Teda Ginna Jr. Carolina uzavrela štvrť s cieľom poľa.

2. štvrťrok: 17-0 Carolina

Carolina pokračuje vo svojom útoku a otvára druhú štvrtinu Jonathanom Stewartom. Broncos stále nedokáže nájsť cestu do koncovej zóny.

3. štvrťrok: 17-13 Carolina

Manning a Broncos vyjdú v treťom štvrťroku, nie sú pripravení vzdať sa bez boja. Manning hodí prejazd do Emmanuela Sandersa, pričom Broncosovi dáva prvé body. Na dotyk nadväzuje odpočúvanie a dva terénne ciele.

4. štvrťrok: 20-17 Broncos

Broncos pokračovať v ich behu, s Manning hádzanie pristátie prejsť na Demaryius Thomas, aby 20-17 vedenie. Ale s menej ako minútou na hodiny, Cam Newton berie veci do vlastných rúk, miešanie a preskakovanie Broncos hráčov dostať do koncovej zóny.

Konečné skóre: 24-20 Panthers

Kto chceš vidieť Superbowl? Súhlasíte s touto predpoveďou? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!