SMITE MLG Pro League NA Semi finále Výsledky

Dátum Stvorenia: 20 Pochod 2021
Dátum Aktualizácie: 13 Smieť 2024
SMITE MLG Pro League NA Semi finále Výsledky - Hry

Obsah

Na štadióne MLG.TV v Columbuse v Ohiu dnes päť severoamerických tímov prešlo na pódium, aby v priebehu tohto roka bojovalo o miesto v Xbox One Invitational. zničiť Majstrovstvá sveta.

Prvý zápas dňa, Juice vs. Elevate, sa nedostal na pódium. Kvôli nezverejneným okolnostiam sa Juice nemohol dostať na LAN udalosť. Zápas prepadol a Elevate sa automaticky presunul do semifinále. Zostávajúce zápasy sa odohrali bez toho, aby sme museli hrať, a videli sme fantastickú hrateľnosť zo všetkých tímov. Tu ste zmeškali:

Eager vs. Epsilon

2-0, v prospech Eagera

"Počúvajú nás? Myslím, že nás počúvajú ... Len konaj prirodzene."

Dychtivý začal silný v Game 1, popadol prvú krv a prvý Gold Fury relatívne skoro na. Epsilon si vybral bohov, že boli veľmi príjemné hranie, ale ich celkové zloženie tímu nefungovalo v ich prospech. V pätnástich minútach si Eager vyslúžil pomerne významný náskok - takmer 10k zlata a 13 zostrelov na Epsilonovu 1. Keď sme sa naladili na Epsilonove kompromisy, keď sa snažili znovu získať pôdu v tímových bojoch, bolo jasné, že tam bol nejaký nesúlad. radov. Dychtivý, na druhej strane, komunikoval jasne a pokojne - dokonca zaklamali vtipy zakaždým, keď si uvedomili, že komentátori počúvajú. Len 21 minút sa Eagerovi podarilo vziať Fire Giant a porušiť Epsilonovu základňu na koniec hra.

Na začiatku hry 2 to vyzeralo, že Epsilon môže byť schopný zviazať zápas. Hoci Eager vzal prvú krv, Epsilon bol tentoraz schopný držať sa v tímových zápasoch. Ale to jednoducho nestačilo. Utrpeli 4-1 utierkou Eagerom a krátko po tom, čo stratili 4 členov opäť v tímovom boji na Gold Fury. S Fury pod ich pásmi mal Eager pohodlné vedenie. Epsilon sa pokúsil obhospodarovať mapu pre ciele a uzavrieť priepasť, ale Eager vzal druhý Gold Fury a Fire Giant väčšinou nesporne. Len hanbiť sa o polhodinovú stopu, Eager konečne zatlačil do Epsilonovej základne, aby zvrhol Titan a zobral zápas.

@ Epsilon_eSports je odstránený ako @EgrWorld postupuje na XGN! https://t.co/i8CViA0T4G pic.twitter.com/vsXuZmTRtm

- SmitePro (@SmitePro) 5. decembra 2015

S Epsilon z behu pre Invitational miesto, Eager sa presunul na tvár XGN v semifinále kola neskôr v priebehu dňa.

Semi-Final 1: Elevate vs. Cognitive

2-1, v prospech Cognitive

Výhry dominovali na začiatku zápasu v tomto zápase, pričom v hre 1 odniesli prvú krv. Veľa dobre načasovaných ultimátov im dalo navrchu vo viacerých tímových bojoch, čo im dalo vedenie. V rozhodujúcom tímovom boji o ohnivého obra vyšiel Elevate na vrchol a podporil ich vedenie. Naďalej dominovali od začiatku až do konca. Cognitive bol schopný len vziať jeden cieľ, než Elevate porušil ich základňu a vzal prvú hru.

Ale Kognitívna premiéra nebola ochotná ísť tak ľahko. Vzali prvú krv v Game 2 a skoré vedenie. Počas prvých 10 minút hry tvrdo zatlačili, potom sa trochu uvoľnili na škrtiacej klapke, aby sa vyhli opotrebovaniu a odovzdaniu druhej výhry. Výťah vzal prvý Gold Fury, ale ich vedenie netrvalo dlho. Kognitívne začali porušovať svoju základňu okolo 20 minútovej značky, ale neboli schopní ju uzamknúť a boli nútení ustúpiť. Zničili Elevate na Gold Fury, potom vzal Fire Giant nesporne. Ich ďalší pokus tlačiť na Titana ich stál 4 členov. Kognitívne sa uchýlili k partizánskej vojne, zasiahli základňu, kde mohli a skáčali svoj čas, kým sa nemohli priblížiť. Nakoniec boli schopní spáchať druhú hru.

Picks a Bans pre náš 3. zápas proti @eLevateGG umožňuje gooo https://t.co/eu9ZguuKoB pic.twitter.com/lHXLnE0E2Z

- COGnitiveGaming (@CognitiveGG) 5. decembra 2015

V rozhodujúcom zápase zápasu sa Cognitive opäť postavil do čela. Oni dominovali v celom, nie dávať palec pre Elevate pracovať. Oni vzali ako prvý Gold Fury a prvý Fire Giant, snowballing 9k zlato a 18k skúsenosti viesť v čase, keď začali tlačiť do základne Elevate. Keď sa však začali pohybovať na Titane, zdvihli svoje opevnené opevnenia a dali im behať za svoje peniaze. Kognitívne nedokázali úplne vyliečiť dosť škody, aby porušili nepriateľskú základňu, takže museli na chvíľu spadnúť a farmovať na mape, aby dostali svoj útok až na šnupavý tabak. Akonáhle mali peknú výhodu, išli na Titan a ukončili hru (a zápas) s 25-5 zabitím v ich prospech.

Elevate sa umiestnil na štvrtom mieste, zatiaľ čo Cognitive postúpil do finále. Budú čeliť Eager v deň 2 pre titul šampionátu NA.

Dobré hry @ eLevateGG potešenie hrať proti vám chlapci

Semi-Final 2: XGN vs. Eager

2-1, priazeň Eagera

XGN bol favoritom do tohto zápasu. Ich tím dominoval konkurenčnému okruhu Xbox One a mnohokrát dokázali, že sú tímom, ktorý porazí. V Game 1, oni žili až do reputácie, ktorú som postavil. Potom, čo vzali prvú krv, neúnavne tlačili smerom k Eagerovej základni. Len za 15 minút viedol 9 zabití a 9k zlata. O 17 minút si zobrali prvú zlatú zúrivosť a vymazali všetky ciele veže z mapy. XGN predbehol Fire Giant, aby sa dostal priamo na základňu Eagera a ukončil hru na 18 minút.

Hra 2 medzi @OfficialXGN & @EgrWorld začala! Sledujte ich #MLGSmite Champs zápas na https://t.co/cyAP7vR2PC pic.twitter.com/igBqeuj2PW

- MLG (@MLG) 5. decembra 2015

XGN je lavína vyhrať v Game 1 bol zrejme prebudenie pre Eager. Začali silné v Game 2, napriek tomu, že XGN užívali prvú krv. Prvá veľká šarvátka hry sa odohrala v kempe Gold Fury a bola v prospech Eagera. Druhý tím bojoval, keď Fury respawned, a XGN stratil 3 členov. Po ďalšom utieraní 4-0 v prospech Eagera, XGN bol vo vážnej horúcej vode. Pokúsili sa zmierniť škody tým, že kradli ciele ako ohnivý giant, ale to celkom nevyšlo tak, ako chceli. Ako XGN sa snažil vziať Fire Giant, Eager sa rozdelil, aby riešil dva ciele naraz. Polovica tímu sa stretla s XGN v gigantickom tábore, aby ukradla nadšencov, zatiaľ čo druhá polovica sa vrhla do ich základne a začala útočiť na Titan. Než XGN mal šancu brániť sa, vyhral zápas a zviazal zápas.

Hra 3 videl veľa dopredu a dozadu, pretože oba tímy neboli ochotné vzdať sa tohto vytúženého miesta v poslednom kole. XGN vzal prvú krv, ale Eager rýchlo pomstil a získal mierny okraj. Pokračovali v udržiavaní mierneho okraja nad XGN na lepšiu časť 25 minút do hry. XGN dokázal vyrovnať rozdiel tým, že sa zameral na kľúčové ciele, ako je napríklad Gold Fury. Obrátili svoju pozornosť na ďalšieho ohnivého obra. Dychtivý sa ich snažil odtlačiť, ale v tímových bojoch sa nedokázali udržať. Po troch pokusoch XGN zničil ohnivého obra a vzal strmý náskok. Ale nemohli úplne porušiť Eagerovu základňu. V tímových bojoch sa vracal vrah a nakoniec si vzali ohnivého giganta. Po niekoľkých falošných štartoch sa dokázali dopustiť Titanu a odohrať tak hru, ako aj zápas.

Sväté hovno! Že @EgrWorld séria bola úžasná. Klobúky na XGN. Jedna z najlepších hier, akú som kedy videl.

- Scott Lussier (@ScottGandhi) 6. decembra 2015

Eager sa bude pohybovať na tvári Kognitívne hry vo Veľkom finále. Avšak, pretože už získali svoje miesto na Worlds Invitational cez kvalifikáciu UMG, toto sedadlo automaticky prejde do režimu Kognitívne bez ohľadu na to, či hru vyhrá alebo prehrá.

Čo bude ďalej

Na finále NA pre Xbox One zostáva jeden deň. Zápas Grand Finals medzi kognitívnymi hrami a Eagerom začne na 14:00 EST, Nalaďte si oficiálny prúd MLG alebo sledujte @MLG na Twitteri, aby ste držali krok so všetkými akciami.

Toto je posledná udalosť pred zničiť Turnaj majstrovstiev sveta v januári. Okrem toho, že bol menovaný najlepším NA zničiť tím pre Xbox One, víťaz finále MLG sa vráti na scénu na Worlds, aby spolu súťažili s tromi ďalšími tímami v Xbox One Invitational.

Tímy v spoločnosti @MLG Columbus súťažia nielen o podiel na tomto prize poole, ale na mieste v #SWC Invitational! pic.twitter.com/IYjfXBDTO8

- SmitePro (@SmitePro) 3. decembra 2015

Pre novinky a aktualizácie, keď sa približujeme k Majstrovstvám sveta, sledujte @SmitePro na Twitteri a zostaňte naladení na GameSkinny pre všetky vaše oficiálne pokrytie podujatia.