Dátum Stvorenia: 11 Pochod 2021
Dátum Aktualizácie: 16 Smieť 2024
Výsledky svetového šampionátu SMITE 2016 Quarter Finals - Hry

Obsah

Po umiestnení v 1. deň zostalo v tíme šesť tímov zničiť Majstrovstvá sveta. Dnes sa vrátili na scénu, aby hrali najlepšie z 3 zápasov a snažili sa získať miesto v zajtrajšom semifinále.

Ale žiadny z zápasov, ktoré sme videli dnes, sa nedostal do hry 3. V troch zo štyroch sád, tímy z Číny a Brazílie boli vyradené zo strany NA a EÚ. Posledný zápas dňa postavil proti sebe dva tímy EÚ, ale súbor bol stále jednostranný.

Tu sú najdôležitejšie udalosti zo štvrťfinále:

Paradigm vs. Oh My God

2-0, v prospech spoločnosti Paradigm

Na začiatku hry 1 to vyzeralo, že čínsky tím OMG bude pre Paradigm (EÚ) problémom. Vzali prvú krv a skoré vedenie, ale Paradigm ukradol prvý Gold Fury zabiť. Niekoľko kľúčových zabití pomohlo Paradigmu vyrovnať hru. OMG sa stali zraniteľnými tým, že sa rozdelili príliš veľa predtým, než boli pripravené, a Paradigm na nich pritiahol 4-1 utierku. Oni vzali druhý Gold Fury, potom obchodoval 2 členov za 5 OMG zabije len o niekoľko minút neskôr. Potom sa zopakovali s ďalším zabitím Fury a ďalším 5-2 obchodom v ich prospech. Zobrali Fire Giant, potom sa posunuli do základne OMG, aby si zobrali hru.

Dang, @paradigmGG hrať v blízkosti perfektné tento zápas. Systematicky ničia opozíciu pri každom otvorení. #SWC

- LostScarf (@LostScarf) 8. január 2016

OMG mal veľa v hre 2, ale Paradigm bol nezastaviteľný. Vzali prvú krv s iba 19 sekúnd na hodinách. Zobrali Gold Fury čoskoro a získali silné vedenie. Dôsledne uzamkli tímové zápasy a vyzbierali bohov OMG v každom pruhu. Tento náskok zasnežený, a Paradigm vzal hru s 18K EXP a 10K zlaté vedenie, spolu s impozantným 30-8 zabiť počet. Toto druhé víťazstvo zrazilo OMG z behu pre SWC v tomto roku.

Enemy vs. Pain Gaming

2-0, priazeň Enemy

NA tím Enemy sa v tejto sade postavil na Pain Gaming (Brazília) a Pain sa dostal do dobrého štartu v hre 1. Vzali prvú krv a Gold Fury, ale cieľ prišiel za cenu. Bolesť postupne strácala dve veže a Enemy z nich profitoval. Gold Fury šiel do Enemy, potom pristál 4 zabije na Pain. Krátko na to priviedli ohnivého obra a obchod 3-0 im umožnil, aby si zobrali Titan a hru.

Svet nás stále pochybuje a naďalej ich preukazujeme zle! Nasledujúca zastávka: semifinals vs. @paradigmGG. #SWC pic.twitter.com/hFpa2nC7bL

- Enemy (@EnemyGG) 8. január 2016

Hra 2 nešla dobre pre Pain. Vzali prvú krv, ale Enemy pristál Gold Fury len pár minút. Lepšia tímová práca a vynikajúca mapa poľnohospodárstva dal Enemy silný vodca v skorej hre, a to snowballed do zosuvu vyhrať. Druhý Gold Fury, Fire Giant a 5-0 Wipe boli len niektoré z hlavných hier od Enemy. Nebolo to dlho predtým, než šli na Titan a vyhrali. Urobili tak s celkovým ovládaním mapy, rovnako ako - Pain nebral jediný cieľ celú hru.

Nepriateľ sa presunie do semifinále, ale cesta skončila pre Pain.

Cloud9 vs. Qiao Gu Reapers

2-0, v prospech Cloud9

Vládnuce svetové champsy, Cloud9 (NA), sa prvýkrát dostali na scénu na SWC 2016. Celému zápasu dominovali a úplne vypínali čínsky tím QG.

V Game 1, Cloud9 mal 5 zabití na palube na 2 minúty in. QG nedostal svoje prvé zabiť až do 10-minútové známky, takže počet zabití na 10-1. Cloud9 vzal dve zlaté Furie a nútil niekoľko tímových rán.S 19 zabitiami na palube v 23 minútovej stope, Cloud9 sa presunul na Fire Giant. Stretnutie 5-1 zbavilo QG základňu, aby si vzali Titan. Zabalili hru na 27 minút s 25 zabitiami - presne päťkrát toľko ako QG.

A # C9SMITE si sadu 2-0 cez Qiao Gu Reapers v @SmiteGame # SWC2016 štvrťfinále! Budú zajtra zajtra pre Semis! #GGWP

- Cloud9 (@ Cloud9gg) 8. január 2016

Hra 2 prebehla v podstate rovnakým spôsobom, pričom 6 bodov zabilo v pásme Cloud9 na 3 minúty. Oni vzali Gold Fury čoskoro, a QG len podarilo získať jeden zabiť, zatiaľ čo Cloud9 sa zdvihol 15. QG mid-lane phoenix klesol na 18 minút palcov Fire Giant zabiť a niekoľko ďalších stretnutí tímu zarobil Cloud9 druhý zápas, so silným náskokom 30-6 nad QG. To zrazil čínsky tím z behu o titul majstrovstiev sveta.

Fnatic vs. Epsilon

2-0, v prospech Epsilon

Toto sa zdalo byť jedinou pomerne zhodnou hrou dňa. V pravidelnej sezóne sú tímy EÚ Fnatic a Epsilon partnerskými partnermi. Poznajú sa navzájom dosť dobre.

Hra 1 bola najdlhšia hra dňa. Nevideli sme prvú krv, kým Fnatic neuskutočnil zabitie v 12 minútach. Epsilon sa pokúsil vyrovnať skoré vedenie Fnaticu tým, že si vzal Gold Fury, ale Fnatic za to zaplatil dvoch členov. Toto bola posledná šarvátka, kde Fnatic vyšiel na vrchol. Epsilon prišiel zozadu a vzal druhý Gold Fury, potom pristál 5-0 otrite na Fnatic počas šmuhy na Fire Giant. Bez toho, aby ich zastavili Fnatic, Epsilon namiesto toho obrátil svoju pozornosť z FG na svoju základňu a rýchlo si zobral hru.

A @ Epsilon_eSports vyrazí @FNATIC pic.twitter.com/T16rXwB4r5

- HiRezCooper @ SWC (@HiRezCooper) 8. január 2016

Epsilon dominoval od začiatku do konca v hre 2. Fnatic urobil vážnu chybu tým, že Janusovi umožnil fázu zákazu. Stredný hráč Epsilonu, Yammyn, je majstrom Janusovej hry - možno najlepším na svete. Jeho výkon dnes nebol výnimkou. Epsilon vzal prvú krv a prvý Gold Fury, stohovanie zdravé 9-3 zabiť vedenie čoskoro. Fnatic nemal absolútne žiadnu kontrolu mapy v žiadnom bode, chytil len dva ciele veže ako Epsilon chované tábory a Gold Furies. Potom, čo pomaly vybral všetkých 5 členov Fnatic, Epsilon vzal Fire Giant a začal tlačiť do ich základne. Fnatic vedel, že ich beh skončil, a oni sa vzdali hneď, ako bola základňa porušená.

Čo bude ďalej

Zajtra sa presunieme do semifinále a uvidíme druhú semifinálovú hru Xbox One Invitational. Zápasy z PC budú najlepšie z 5, a zápas Xbox bude najlepší z 3. Tu sú pripravované hry pre sobotu 9. januára:

• 11:15: Paradigm vs. Enemy
  • 15:45: Cloud9 vs. Epsilon
  • 8:15: Eager vs. EnvyUS

Ak chcete držať krok s akciou, môžete sledovať oficiálny prúd na zničiťTwitch kanál, alebo sledovať @ SmitePro na Twitteri. A zostaňte naladení na GameSkinny pre viac aktualizácií, ako aj naďalej pokrývať túto udalosť z Atlanty!