Dátum Stvorenia: 26 September 2021
Dátum Aktualizácie: 1 Smieť 2024
Cydonia vyhrá HearthStone & colon; Hrdinovia Warcraft Americas Spring Championship - Hry

Obsah

Americký turnaj HearthStone: Heroes of Warcraft začala v sobotu 25. júna. Turnaj bol naživo vysielaný na Twitch a v tomto turnaji sa odohralo veľa súťaží. Cydonia šla do finále, potom, čo bola za sebou v semifinále proti Napoleon, a potom vyhral 4 až 3. Rosty mal hladké víťazstvo v semifinále. Vo finále, Cydonia vzal domov veľkú cenu $ 25,000.

Rosty prišiel zo svojho posledného víťazstva veľmi dôverne a počas celého turnaja ukázal sústredenú a konzistentnú hru; neukázal emócie a hral hru pomaly a stabilne. Cydonia tiež hrala dôsledne a udržiavala v pohode. Zdalo sa, že Cydonia má viac pohodlia a bola zvyknutá byť v tomto turnaji v konkurenčnejšom zápase v porovnaní s Rostym.

• Zmraziť Mág

Rosty mal silný a zaujímavý balíček a skutočne využil paluby vo svoj prospech. Jedna vec, ktorú si všimnete, je Freeze Mage v Rostyho palube a Cydonia naozaj zarobila na bití ľudí, keď mali svoje karty Freeze Mage. V treťom kole však Rosty mal veľa kariet Freeze Mage. Ťažko sa spoliehal na karty efektu zmrazenia a vyhral toto kolo. Cydonia vo všeobecnosti mala ostré paluby, ktoré boli pred ním predpovedané, aby boli pre neho užitočné.

Bola to veľmi tesná hra a pre ľudí, ktorí sledovali aj po 4. kole, mala Rosty 3 body a Cydonia mala len 1 bod. Bol to herný bod v prospech Rostyho na 3 kolá až do konca hry. Jedna vec, ktorá bola zaznamenaná na konci 4. kola bola, že Rosty mala len 100 kariet vľavo a zdalo sa, že jeho koncové karty boli slabé, zatiaľ čo Cydonia mala pár paluby.

Jeden mladý Dragonhawk. Jeden sen. @ CydoniaHS je váš #HCT Americas Spring Champion! Gratulujeme a vidíme vás @ BlizzCon! Https: //t.co/giF8aGvOSo

- Hearthstone (@PlayHearthstone) 26. jún 2016

Čo si myslíte o tejto hre alebo turnaji? Myslíte si, že Cydonia bola najlepším hráčom turnaja? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch.