Dátum Stvorenia: 11 Pochod 2021
Dátum Aktualizácie: 15 Smieť 2024
Hi-Rez Expo 2017 & dvojbodka; Výsledky a výsledky konzoly SMITE Console Finals - Hry

Obsah

Je to posledný deň tohtoročného Hi-Rez Expo a vrchol zničiť Tímy na svete idú hlavou do hlavy v intenzívnych zápasoch o titul majstrovstiev sveta. Po náročnom týždni zostáv (a rozrušení) zostali v tíme SMITE Console dve družstvá - Team Eager a Soar G2A.

S titulom Sezóna 1 konzolového šampionátu na trati, tieto dva severoamerické tímy bojovali na svetovej scéne, aby zistili, kto by si nárokoval najväčšie víťazstvo zničiť sezónu. Bola to dobre odohraná súprava na oboch stranách, ale Eager na konci skončil s rekordom 3-1 nad Soar.

Hra 1

Víťaz: Eager

• Soar: Odin, Thor, Scylla, Terra, Jing Wei
  • Eager: Nike, Awilix, Zeus, Sylvanus, Chronos

Soar začal v tejto hre prudko stúpať, len 3 minúty zabil na Eagera 3 sestry. Niekoľko agresívnych záberov zo Soaru držalo Eagera na zadnej nohe. Ale skoré vedenie muselo ísť do Soarovej hlavy, pretože rýchlo stratili základ, keď Eager zatlačil dozadu.

V 10-minútovej značke, Soar urobil chaotický zápas s zbytočným Thor ult. Dychtivý ich potrestal za zlé povolanie tým, že zložil dva zabití. Soar sa snažil vynahradiť to, že o minútu neskôr zobral Gold Fury, ale prehnali a zbytočne stratili ďalší Thor ultranetting Eager.

Stúpal a pokračoval v rozpakoch a Eager trpezlivo čakal na svoje chyby, potom hral vynikajúcu protihru. Ďalšie stretnutie skončilo 2-1 obchodom v prospech Eagera, narážajúc na nich až 9 zabití nad Soarovým 8 a ich pevným umiestnením do vedenia.

Medzi Eagerovými jasnými volaniami a Soarovým vytrvalosťou pri výbere tímových bojov namiesto poľnohospodárskych cieľov, Eagerov silný náskok len ťažko padol do kopca ako zvyšok hry. Soar rýchlo začal strácať ciele, s Eager parolling niekoľko Tier 1 a Tier 2 veže. V 2-2 angažovaní v polovici dráhy, Eager vzal stredný Phoenix a dal nejaký vážny tlak na Soar základňu.

Na 27 minút, Eager začal opäť a vyšiel na vrchole v obchode 3-1, ktorý vyčistil cestu pre nich, aby sa Fire Giant zadarmo. Len o tri minúty neskôr pristáli s ďalším trojnásobným zabitím a zatlačili sa do Soarovej základne, aby tiež zlikvidovali Titán.

Eager berie hru jeden z Console Grand Finals! pic.twitter.com/pLXfdhT5RQ

- SmitePro (@SmitePro) 8. január 2017

Hra 2

• Soar: Sylvanus, Odin, Susano, Zhong Kui, Amor
  • Eager: Nike, Hun Batz, Zeus, Xing Tian, ​​Chronos

Rovnako ako hra 1, Soar narazila na zem v hre 2. Vzali prvú krv, potom urobili niekoľko ďalších výberov vo svojich jazdných pruhoch v počiatočnej fáze. Dychtivý bol schopný zraziť niekoľko členov Soar tu a tam, ale ďalšie hlavné stretnutie za 12 minút nešlo v ich prospech. Soar pristál na štvorkolke zabiť na Eager zadarmo, potom sa otočil cez niekoľko jazdných pruhov, aby prevzal kontrolu nad džungľou a chytil toľko veží Tier 1, ako len mohli.

Dychtivý neberie láskavo, aby sa vyhladil, a počas ich ďalšieho zapojenia sa obrátil boj o 4-0 obchod v ich prospech. Soarovi sa podarilo vybrať jedného člena po odpojení, ale nestačilo na to, aby si udržali výhodu.

Po tomto brutálnom tímovom boji bolo jasné, že Chapo (Soar) bol trochu príliš naklonený, aby udržal hlavu v hre. Dychtivý trestať jeho Sylvanus, aby sa jeho uzdravenie z rovnice, a to bolo jasne dostať na hlavu. Comms for Soar sa začal rozpadať v tom istom čase, keď sa Eager proti uzdraveniu dostal on-line v plnej sile, čo viedlo k snehovému guľu pre Eagera.

Okolo 25-minútovej značky sa tímy opäť stretli v zápase 3-2, ktorý padol v prospech Eagera. To im umožní chytiť vežu Tier 2 a zvýšiť tlak na mape. Po tom, čo ich celý tím prepadol, Eager sa presunul na 5-1 stierač na Soar. S pruhom jasné a respawn časovače príliš dlho, aby Soar robiť čokoľvek, Eager priniesol dole Phoenix potom vzal titan pre druhú výhru.

@ EgrWorld spája veci a berie víťazstvo v hre 2! #HRX pic.twitter.com/8l792VFHSO

Hra 3

Víťaz: Stúpať

• Soar: Odin, Scylla, Terra, Amor, Hun Batz
  • Eager: Tyr, Awilix, Ra, Sylvanus, Sol

Opäť, Soar vyšiel z brány hojdať v tejto hre. Vzali prvú krv, potom obhospodarovali svoju stranu mapy, až kým nezachytili 2-0 s Eagerom na 7 minút. Ešte jeden pick in lane vľavo Soar dopredu na 4 zabije na 0 10-minútové známky.

S Eager hrá zo zadnej nohy, Soar by nezastavil tlak v ich pruhoch. Nútili niekoľko tímových bojov v najbližších niekoľkých minútach, neúnavne nútiť Eager bohov späť na základňu a plížiť preč džungle ciele.

Veci vyzerali pochmúrne pre Eagera o 22 minút, so Soar up na zabití 17-6. Eager rýchlo stratil niekoľko Tier 1 a 2 mapy ciele, ktoré jednoducho neboli schopní obnoviť. Napriek spoločnému úsiliu zoskupiť sa a udržať si v tímových bojoch so synovskými uzdraveniami sa stále rozpadali a vyberali jeden po druhom.

Na 26 minút, Soar vtrhol do ich základne a vzal Titan pre ich prvé víťazstvo zápasu.

Veci sa zahrejú! @SoaRGaming vyhrá hru 3! #HRX pic.twitter.com/Rx4wChUe3z

Hra 4

• Soar: Scylla, Odin, Jing Wei, Guan Yu, Ne Zha
  • Eager: Sylvanus, Nike, Chronos, Ratatoskr, He Bo

Soar pokračoval v ich pretekoch v zápase a chytil prvú krv a hneď na začiatku sa dostal do nejakej dobrej agresie. Ale krátko po pristátí sa tento Eager otočil a urobil Soar plat v obchode 2-1. Soar znovu oplatí s 2 voľné zabije pre seba, potom našiel ďalšie 2 krátko po. Dychtivý si tiež vybral, ale stále zaostával s polovicou zabití na 6-3.

V 8 minútach zápas v strednom pruhu padol v prospech Soaru a vyzeralo to, že by mohli začať snežiť svoje vedenie, ako to bolo v predchádzajúcej hre. Ale angažovanie sa v džungli im zanechalo trochu neistotu po tom, čo Eager dostal pár kľúčových zabití a Eager strhol túto hybnú silu, aby si dal ďalšie tri veci počas ich ďalšieho stretnutia v Gold Fury. Hoci neboli schopní ju zabezpečiť pred tým, než museli odísť, otočili sa čoskoro po tom, čo chytili Gold Fury a 4 ďalšie zabití na Soar.

Dychtivý skoro vzal ohnivého obra nespochybnene, ale v poslednej sekunde prišiel na to, aby sa pokúsil o krádež. Nemohli ho však vytiahnuť a v boji stratili 2 osoby. Soar sa snažil preskupiť, ale Eagerov tlak na mapu bol jednoducho príliš veľa a nemohli si udržať zem.

Nie príliš dlho po tom, Eager robil ich posledný push do základne Soar, aby sa Titan a zápas vyhrať - zarábať im prvý titul konzoly majstrovstiev a docela penny v prize money, taky.

Majstri svetového šampióna Smite! Ste na to hrdí @eGrJellly @eGrMyflin @eGrDwurst @eGrUnre @eGrAirCougar pic.twitter.com/FxA3ezRxOY

- Tím Eager (@EgrWorld) 8. január 2017

Všetko, čo teraz ostalo, je hra Majstrovstiev sveta v PC, kde budú vládnuci šampióni NRG prevziať tím EÚ Obey. Zostaňte naladení na GameSkinny pre viac noviniek, ako sa akcia odohráva na Hi-Rez Expo 2017!